Enneta jõulustressi ja valmistu selleaastaseks jõulumölluks

JÕULUPLANEERIJAGA

Kas sa unistad mõnusast ja rahulikust jõuluajast, mida oleks võimalik nautida mitte ainult sinu perel, vaid ka sul endal?

Selle asemel aga oled igal aastal hullumas, sest asju, millele mõelda ja mida meeles pidada on jube palju:

Sel aastal saab olema teistmoodi, sest...

Jõuluplaneerija abiga saad lihtsalt planeerida ja silma peal hoida

Oma jõulueelarvel ja -kulutustel

Kingiideedel, -eelarvel ning ostmist ja pakkimist ootavatel kinkidel

Peolauaeelarvel, -menüül ja poenimekirjal

Tegevustel, mida kindlasti teha tahaks ja mida teha võiks

Oma pere detsembrikuistel üritustel, käimistel ja tegemistel

Enda ja oma pereliikmete kingisoovidel

Päkapikukraamil ja -plaanidel

Kodu kaunistamisel

Tegemist on Google Spreadsheets tabeliga, mis tähendab, et jõuluplaneerijat on sul võimalik kasutada ja täiendada igas seadmes.

Mul on veel selline küsimus, et...

Absoluutselt mitte. See tabel on pigem justkui mõningate automatiseeringutega digitaalne märkmik. Ja selleks, et olla 100% kindel, et sa jõuluplaneerijaga hätta ei jääks, saad lisaks jõuluplaneerijale ligipääsu ka kiirele videojuhendile.

Tegemist on digitaalse tootega, millele saad sa kohe pärast ostmist ligipääsu. Seetõttu ei ole võimalik toodet tagastada ega selle eest raha tagasi saada.

Kui sa pole kindel, kas see jõuluplaneerija vastab sinu vajadustele, või soovid lisainfot, siis kirjuta mulle julgelt enne ostmist mailiaadressile triin@finantsfooniks.ee. Vastan väga hea meelega sinu küsimustele 😊 

Jah, Google Spreadsheet tabelit on imelihtne jagada ka abikaasa või elukaaslasega. Nii saate koos jõuluaega planeerida ja plaanidega alati kursis olla. 

KUI TORE, ET sa SIIA SATTUNUD oled!

Nii väga, kui mulle ka jõulud ei meeldiks, on see pikalt olnud minu jaoks üks kõige stressirohkemaid aegasid aastas. Mitte ainult pole siis tegemisi ja planeerimist rohkem, aga kulub ka märgatavalt rohkem raha.

Kui ma 2021. aasta märtsi lõpuks oma rahaasju korda seadma hakkasin, teadsin ma kohe, et see on üks asi, mida ma muuta tahan. Minu üheks igakuiseks prioriteediks sai jõulude kogumisfond. Kui ma sinna kogunenud raha kulutama hakkasin, sain õigepea aru, et mul on vaja plaani (eelarvet), et see raha kataks maksimaalselt ära kõik vajalikud väljaminekud.
 
See jõuluplaneerija ongi täiustatud versioon jõulueelarvest, mida kasutasin oma raha planeerimiseks ja kulutustel silma peal hoidmiseks. 

Osta nüüd ja naudi seda aasta kõige ilusamat aega!

JÕULUPLANEERIJA

€7

Pärast ostmist saabub sinu e-posti aadressile link PDF dokumendiga, kust saad ligipääsu videojuhendile ja jõuluplaneerijale.

Pole veel päris kindel? Ära siiski lahku tühjade kätega...

Haara kaasa TASUTA prinditav eelarve jõulukinkide jaoks.

Jõulukinkide eelarve peaks jõudma sulle postkasti mõne minuti jooksul pärast kontaktandmete sisestamist.

triin@finantsfooniks.ee

Tel. (+372) 59 015 560

Mergen OÜ

Reg.kood 16404538

A.H. Tammsaare tee 74, 13413, Tallinn