Müügitingimused

Veebipoe finantsfooniks.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Mergen OÜ (registrikood 16404538).

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest finantsfooniks.ee kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele üldistele müügitingimustele reguleerivad Tarbija ja Tarnija vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid muuhulgas Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS) ja Tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS).

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Pangalingiga: Eesti (Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank), Soome (OP Corporate Bank, Nordea), Läti (Swedbank, SEB, Citadele), Leedu (Swedbank, SEB, Šiauliu Bankas, Medicinos Bankas, Citadele)
  • VISA/Mastercard pangakaardiga 

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

Ostetud tooted edastatakse Tarbijale elektrooniliselt e-maili teel ning kättetoimetamisega seotud transporditasu ei lisandu.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

4. Taganemisõigus

Vastavalt Võlaõigusseadusele (§ 47 lg 3) ei kohaldu taganemisõigus, kui kaup on digitaalne.

Tarbijal on õigus raha tagasi saada, kui kaup ei vasta Veebipoes kirjeldatud sisule.

5. Pretensioonide esitamise kord

Ostjal on õigus pöörduda pretensioonide lahendamiseks Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile triin@finantsfooniks.ee või helistades telefonil: (+372) 59 015 560.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Ostja annab Veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, e-postiaadress), mille abil toimetatakse tellitud kaup Ostjani.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

triin@finantsfooniks.ee

Tel. (+372) 59 015 560

Mergen OÜ

Reg.kood 16404538

A.H. Tammsaare tee 74, 13413, Tallinn