Oled siiani kulutamisega paremini läbi saanud kui säästmisega?

On aeg seda muuta

See meistriklass on just sulle, kui...

meistriklass toimub:

1. detsembril kell 18

Zoomis

Meistriklassis süveneme sellesse:

Millised mõtted aitavad sul edukalt raha kõrvale panna ja millised takistavad selle tegemist

Kõik saab alguse mõtetest: mõtted mõjutavad seda, milliseid tegevusi sa teed või ei tee. Kui sa pole siiani suutnud raha kõrvale panna, võib probleem olla just selles, milliseid mõtteid sa oled mõelnud.

Milline on sinu jaoks piisavalt motiveeriv põhjus raha kõrvale panemiseks

See, et sa peaksid kellegi sõnul midagi tegema (näiteks raha kõrvale panema), ei ole enamasti väga motiveeriv põhjus seda pikemaajaliselt teha. Kui see põhjus pole siiani sinu jaoks piisavalt motiveeriv olnud, on aeg leida enda jaoks

Millised takistused su teele võivad sattuda ja kuidas nendega hakkama saada

Sa võid olla täiesti kindel, et varem või hiljem jõuavad sinu tee peale takistused. Mõnikord võib olla selleks takistuseks siis sina ise (oma mõtete või uskumustega), mõnikord sinu keskkond, aga kui sa pole selleks valmistunud, on väga lihtne alla anda ja teelt kõrvale kalduda.

Lisaks saad meistriklassiga liitudes:

"Säästmisega sõbraks" töövihiku

Et saaksid meistriklassis mugavalt kaasa mõelda ja et sul oleks võimalik hiljem oma märkmete juurde tagasi tulla või neid täiendada.

Liitu kohe, sest...

varajasele liitujale kehtib soodushind!

Kui registreerid hiljemalt 25. novembril, siis maksad meistriklassi eest VAID

17€

Tavahind 22€

ma tean, kui frustreeriv ja lootusetu võib olla, kui...

sa tead, et oleks oluline omada meelerahufondi, mis kataks ära 3 kuni 6 kuu elamiskulud, aga sellest teadmisest ei piisa selleks, et see raha reaalselt kõrvale pandud saaks. 

Ma olen ise selles punktis olnud. Ma teadsin, et meelerahufond on oluline. Ma teadsin, et tark oleks iga kuu mingi osa palgast kõrvale panna. Ja ma kandsingi tublilt igal palgapäeval mingi summa säästukontole. Aga järgmiseks palgapäevaks olin ka kõrvale pandud raha ära kasutanud. Ja nii see juhtus kuust kuusse aina uuesti ja uuesti. Ja mida enam see muster kordus, seda rohkem tundus mulle, et ma lihtsalt ei oskagi raha kõrvale panna.

Õnneks tegelikult see nii ei olnud. Ma lihtsalt ei ole üks nendest inimestest, kellele piisab sellest, kui öeldakse, et “nii peab tegema”. Selleks, et edukalt raha kõrvale panema hakata, pidin ma leidma enda jaoks piisavalt hea põhjuse ja muutma seda, kuidas ma raha säästmist nägin ja sellest mõtlesin.

triin@finantsfooniks.ee

Tel. (+372) 59 015 560

Mergen OÜ

Reg.kood 16404538

A.H. Tammsaare tee 74, 13413, Tallinn